Služby

Doprava

Vaše zboží dopravíme ve velmi krátkých dodacích lhůtách do / z celé Evropy za velmi výhodných podmínek. Nabízíme zajištění dopravy vlastními i smluvními vozidly. Disponujeme vozy všech nákladních typů pro jakýkoliv druh dopravovaného zboží (doprava nebezpečného zboží – ADR, potravin, zboží hluboce mražené nebo choulostivé na mráz atd.). Logistická centra jsou Vám k dispozici NONSTOP. Vozidla jsou schopna ložit NONSTOP. Mobilní a satelitní spojení je samozřejmostí. Pojištění až do výše 1,5 milionu eur na každou samostatnou zásilku. Máte-li problém, vyzkoušejte nás. Jsme Vám kdykoliv a kdekoliv k dispozici.

Sběrná služba

Díky velmi úzké mezinárodní spolupráci na profesionální úrovni uskutečňujeme pravidelné odjezdy sběrných kamionů dvakrát týdně ( úterý – pátek ) od našich partnerů z celé Spolkové republiky Německa. Doprava je organizována operativně směr západ – východ. Na pobočce v Rokycanech vykládka NONSTOP (zásilky určené do západní části republiky), v Hodoníně následně také NONSTOP (zásilky určené do východní části republiky a na Slovensko). To zaručuje následné dodání zásilek ve velmi krátkých dodacích lhůtách.

Skladování – distribuce

Ve skladech o rozloze více jak 900 metrů čtverečných nabízíme možnost uskladnění zboží (celního i necelního) dle Vašich požadavků.

- suchý sklad (rampy + boční nakládka)

- temperovaný (vyhřívaný) sklad

Evidence skladovaného zboží je vedena pomocí čárkových kódů. Skladované zboží na žádost distribuujeme po celé České i Slovenské republice. Realizujeme s našimi zahraničními partnery denní odjezdy z/do Německa přes sklad v Rokycanech a Hodoníně. Krátké dodací termíny za velmi příznivé ceny jsou prioritou firmy.

Díky vlastní rozvozové službě dokážeme v kteroukoliv hodinu zareagovat na potřeby zákazníka.

- Trockenlagerung

- Temperatur Kontrol – Lager (beheizte Lager)

Expresní služb

Za pomoci celosvětové sítě našich obchodních partnerů jsme schopni dopravit zásilky po celém světě a zajistit komplexní služby spojené s leteckou přepravou vašeho zboží “od A do Z”. Udržujeme každodenní spojení s mezinárodním letištěm ve Vídni – Schwechat a Praha – Ruzyně. Pro nadměrné a těžké zásilky TOPEXPRES zajišťujeme nájmy celých letadel. Zeptejte se nás, poradíme a vše zařídíme za Vás.